Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст України відкрив для загального доступу реєстр символіки громадських організацій

16

Міністерство юстиції України відкрило для загального доступу Реєстр символіки громадських організацій, повідомляє прес-служба відомства. Реєстр розміщений на офіційному сайті Мін’юсту. Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, інтернет-версія Реєстру містить зображення символік та їх короткий опис.

Реєстр був створений Міністерством юстиції на виконання законів «Про об’єднання громадян», «Про політичні партії в Україні» та «Про благодійництво та благодійні організації».

Разом з тим, зазначив міністр, Реєстр буде корисний для громадських об’єднань, які мають намір зареєструвати свою символіку. Оскільки однією з підстав для відмови в реєстрації символіки є її подібність до символіки інших громадських об’єднань, можливість ознайомитися з уже існуючими емблемами зменшить кількість відмов.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии