Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст України відкрив для загального доступу реєстр символіки громадських організацій

0 16

Міністерство юстиції України відкрило для загального доступу Реєстр символіки громадських організацій, повідомляє прес-служба відомства. Реєстр розміщений на офіційному сайті Мін’юсту. Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, інтернет-версія Реєстру містить зображення символік та їх короткий опис.

Реєстр був створений Міністерством юстиції на виконання законів «Про об’єднання громадян», «Про політичні партії в Україні» та «Про благодійництво та благодійні організації».

Разом з тим, зазначив міністр, Реєстр буде корисний для громадських об’єднань, які мають намір зареєструвати свою символіку. Оскільки однією з підстав для відмови в реєстрації символіки є її подібність до символіки інших громадських об’єднань, можливість ознайомитися з уже існуючими емблемами зменшить кількість відмов.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар