Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст створив 726 регіональних громадських приймалень.

0 26

Міністерство юстиції України створило 726 громадських приймалень, де можна отримати безоплатні консультації з питань виборчого законодавства, – повідомляє прес-служба Міністерства.

Перед працівниками приймалень поставлені також завдання щодо надання громадянам юридичних консультацій з питань запобігання порушенням на виборах Президента України.

З адресами регіональних громадських приймалень можна ознайомитися на сайті Міністерства юстиції або зателефонувавши в управління юстиції, які розташовані у відповідних адміністративно-територіальних одиницях.

У більшості територіальних управлінь юстиції створені та діють телефонні “гарячі лінії”, активно працюють виїзні консультативні пункти, що надають роз’яснення громадянам про їхні виборчі права, правові механізми та можливості захисту виборчих прав.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар