Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінюст створить центр з надання безоплатної правової допомоги

0 32

До 1 січня 2013 року Міністерство юстиції утворить при управліннях юстиції в Автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила в.о. міністра юстиції Інна Ємельянова.

За її словами, надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме захист від обвинувачення, здійснення представництва інтересів осіб, складання процесуальних документів – передбачено лише для вразливих категорій осіб (малозабезпечені особи, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім’ї, особи, на яких поширюється дія закону про біженців).

“Також право на безоплатну вторинну правову допомогу матимуть особи, до яких застосовано адміністративне затримання чи адміністративний арешт, підозрювані у вчиненні злочину особи, які затримані органами дізнання та слідства, особи, до яких як запобіжний захід обрано взяття під варту”, – додала І.Ємельянова.

Вона також зазначила, що відповідно до положень закону “Про безоплатну правову допомогу” безоплатна вторинна правова допомога надаватиметься центрами з надання такої допомоги та залученими ними адвокатами.

Нагадаємо, 9 липня цього року набрав чинності Закон України про безоплатну правову допомогу, який спрямований, зокрема, на створення механізму реалізації права кожного на такий вид допомогу.

Теги:

безоплатна правова допомога

Джерело:

УНН

Залиште коментар