Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст розпочинає формування нового складу Громадської ради

0 18

Склад Ради оновлюється згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні державної політики» від 3 листопада 2010 року № 996. Зокрема, постановою визначено, що строк повноважень складу громадської ради становить два роки.

Громадська рада створюється для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Міністерства юстиції  України, налагодження ефективної взаємодії зазначеного Міністерства з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Установчі збори по формуванню нового складу будуть проведені 15 березня 2013 р. о 15 год. 00 хв. Місце проведення зборів – м. Київ, вул.. Артема, 73.

До участі в Установчих зборах запрошуються інститути громадянського суспільства, легалізовані відповідно до чинного законодавства.

Для участі у зборах необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Відповідальна особа – Рудь Віталій Леонідович (Міністерство юстиції України). E-mail: gromrada.minjust@ukr.net , org@minjust.gov.ua . Телефон для довідок: (044) 271-15-46. Про це повідомляє Міністерство юстиції.

Теги:

Міністерство юстиції України, Громадська рада

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар