Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст пропонує виключити з переліку бланків суворої звітності торгові патенти та свідоцтва платника єдиного податку

0 17

Міністерство юстиції пропонує вилучити з Податкового кодексу положення, що визначають бланки марок акцизного податку, торгові патенти, свідоцтва платника єдиного податку документами суворого обліку (звітності). Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Законодавча ініціатива обгрунтовується тим, що виготовлення бланків документів суворого обліку є витратною процедурою. Вартість відповідного документа та бланків, а також вартість послуг, яка включає видачу таких документів, є причиною необгрунтованого стягування додаткових коштів та ускладнень при веденні бізнесу.

При цьому, відповідні витрати нерідко є невиправданими. Крім того, існування бланків суворого обліку провокує виникнення корупційних ризиків.

Планується, що вилучення із законодавства відповідних положень дозволить здешевити вартість бланків необхідних документів і зменшити плату за надання адміністративних послуг.

Теги:

документ, документ суворої звітності, міністерство юстиції України

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар