Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст пропонує удосконалити законодавство про державну реєстрацію друкованих ЗМІ.

0 34

Міністерством юстиції України розроблено проект змін до закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», метою якого є удосконалення системи реєстрації друкованих засобів масової інформації, спрощення процедури подання документів на реєстрацію та удосконалення процедури надання державних (адміністративних) послуг. Про це повідомляє прес-служба відомства.

законопроектом пропонується усунути правові колізії, які існують у чинному Законі «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні». Крім того, виходячи з практичного досвіду по реєстрації друкованих ЗМІ, Мін’юст пропонує удосконалити відповідну законодавчу процедуру.

Серед колізій, які передбачається усунути шляхом ухвалення змін до чинного закону – врегулювання питання використання назв друкованих засобів масової інформації; врегулювання відносин між співзасновниками друкованих засобів масової інформації щодо заснування видання та передачі прав на заснування видання; питання захисту прав засновників друкованих засобів масової інформації від недобросовісної конкуренції.

Удосконалити пропонується процедури державної реєстрації друкованих засобів масової інформації шляхом: визначення вичерпного переліку установчих документів, які подаються до реєструючого органу та встановлення терміну дії свідоцтва про державну реєстрації друкованого засобу масової інформації з метою встановлення контролю за  ринком  друкованих засобів масової інформації.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар