Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст пропонує удосконалити законодавство про державну реєстрацію друкованих ЗМІ.

21

Міністерством юстиції України розроблено проект змін до закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», метою якого є удосконалення системи реєстрації друкованих засобів масової інформації, спрощення процедури подання документів на реєстрацію та удосконалення процедури надання державних (адміністративних) послуг. Про це повідомляє прес-служба відомства.

законопроектом пропонується усунути правові колізії, які існують у чинному Законі «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні». Крім того, виходячи з практичного досвіду по реєстрації друкованих ЗМІ, Мін’юст пропонує удосконалити відповідну законодавчу процедуру.

Серед колізій, які передбачається усунути шляхом ухвалення змін до чинного закону – врегулювання питання використання назв друкованих засобів масової інформації; врегулювання відносин між співзасновниками друкованих засобів масової інформації щодо заснування видання та передачі прав на заснування видання; питання захисту прав засновників друкованих засобів масової інформації від недобросовісної конкуренції.

Удосконалити пропонується процедури державної реєстрації друкованих засобів масової інформації шляхом: визначення вичерпного переліку установчих документів, які подаються до реєструючого органу та встановлення терміну дії свідоцтва про державну реєстрації друкованого засобу масової інформації з метою встановлення контролю за  ринком  друкованих засобів масової інформації.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии