Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст повернув в НБУ на доопрацювання постанову щодо порядку здійснення валютно-обмінних операцій.

0 15

Міністерство юстиції повернуло в Національний банк без державної реєстрації на доопрацювання постанову правління НБУ від 9 вересня 2009 р. №538 “Про затвердження змін до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України”. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

Як повідомив міністр юстиції Микола Оніщук, указану постанову було повернуто на прохання Національного банку України для доопрацювання з метою приведення нормативного акту у відповідність до чинного законодавства.

Постановою передбачалося ввести певні обмеження щодо здійснення валютно-обмінних операцій на території України. Зокрема, передбачалося ввести вимогу щодо необхідності здійснення валютно-обмінних операцій на суму, що перевищує 15 тис. грн, лише через касу фінансової установи та із обов”язковою процедурою ідентифікації особи, яка здійснює операцію з готівкою.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар