Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст попереджає керівників підприємств із не виплаченою за рішенням суду зарплатою про можливість заборони їм виїзду за кордон

0 34

Міністерство юстиції попереджає керівників підприємств і організацій, які ігнорують ухвали судів про погашення заборгованості з заробітної плати перед своїми співробітниками, про можливе застосування до них заборони на виїзд за кордон.

Про це на брифінгу повідомив міністр юстиції Микола Оніщук.

“Я хочу закликати керівників підприємств, які мають заборгованість по зарплаті, у цьому випадку ми говоримо про заборгованість, встановлену ухвалою суду, яка набула чинності, що такі обмеження (заборона на виїзд за кордон) до них на законній підставі можуть і будуть застосовуватися”, – сказав він.

Міністр зазначив, що за 3 квартал поточного року на розгляді судів з подання співробітників Державної виконавчої служби у провадженні перебуває 8 878 подань про заборону виїзду за кордон керівникам таких підприємств, з них на сьогодні розглянуто 4 866 подань, з яких, у свою чергу, задоволено 2 682 подання.

Оніщук пояснив, що після рішення судів про заборону виїзду за кордон керівникам підприємств, які не виплачують заборгованість по зарплаті за ухвалами судів, що відповідна інформація направляється органам Державної прикордонної служби, на підставі якої приймають рішення, що забороняють виїзд за кордон.

При цьому Оніщук не уточнив процентне співвідношення керівників державних і приватних підприємств, яким заборонено виїзд за кордон за вищевказаними ухвалами суду.

Як повідомляло агентство, на 1 жовтня 2009 року розмір невиплачених зарплат збільшився на 3,7% порівняно з 1 вересня 2009 року до 1 679,188 млн. гривень.

Залиште коментар