Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст не знаходить за юридичною адресою майже кожну другу всеукраїнську громадську організацію

0 50

У ході планової перевірки громадських організацій всеукраїнського статусу, яка здійснюється Міністерством юстиції на виконання частини другої статті 25 Закону України «Про об’єднання громадян», за юридичною адресою не вдається знайти майже кожну другу громадську організацію.

Про це повідомив Міністр юстиції України Микола Оніщук з посиланням на результати перевірок, здійснених Міністерством юстиції у 2008 – першому кварталі 2009 року.

Так, у ході планової перевірки об‘єднань громадян, які були легалізовані Міністерством юстиції у 1995-1996 роках, 46 зі 100 організацій не вдалося знайти за юридичною адресою.

Крім того, повідомив Міністр, діяльність майже п‘ятої частини перевірених організацій не відповідала вимогам Закону України “Про об’єднання громадян”. Серед порушень, які найчастіше виявляються у ході перевірок – використанні організацією незареєстрованої символіки, відсутність належної кількості місцевих осередків, ігнорування вимоги закону щодо інформування Мін‘юсту про зміни у статутних документах та у складі керівних органів.

У цьому зв‘язку Міністерство юстиції в чергове звертає увагу керівників об‘єднань громадян на необхідність привести діяльність об‘єднань у відповідність до вимог законодавства та положень своїх статутів.

У 2009 році Міністерством проводитиметься планова перевірка статутної діяльності 274 громадських організацій, легалізованих у 1997-98 роках.

Залиште коментар