Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст має намір відкрити доступ до інформації про хід примусового виконання судових рішень.

0 18

З метою зменшення корупційних ризиків Міністерство юстиції України найближчим часом планує надати вільний доступ будь-якій фізичній чи юридичній особі до Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень. Про це повідомляє прес-служба відомства. За словами міністра юстиції Миколи Оніщука, доступ до інформації про хід примусового виконання судових рішень є важливим напрямом на шляху зменшення корупційних ризиків. Таким кроком, наголосив міністр, Мін’юст планує запровадити ефективну систему контролю за виконанням судових рішень та роботою державних виконавців.

Зокрема, передбачається зробити можливим отримання інформації про відкриті виконавчі провадження відносно боржників – юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Крім того, планується надати вільний доступ до інформації про арештоване майно, що передається на реалізацію в рамках примусового виконання рішення суду.

Попередній досвід роботи з Реєстром, за словами міністра юстиції, засвідчив, що наявність відповідної інформації про хід примусового виконання судових рішень підвищує оперативність виконання судових рішень та сприяє усуненню передумов корупційних дій через забезпечення прозорості кожної дії державного виконавця.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар