Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст ініціює врегулювання умов утримання під вартою психічнохворих

16

Міністерство юстиції ініціює врегулювання умов утримування під вартою психічнохворих.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Мін’юсту.

За її даним, міністр юстиції Микола Оніщук підписав наказ про створення міжвідомчої робочої групи для розробки проекту змін до Кримінально-процесуального кодексу про утримування під вартою психічнохворих осіб.

Головою цієї групи призначено заступника міністра юстиції Валерію Лутковську.

До складу міжвідомчої робочої групи включені фахівці Міністерства юстиції, зокрема, секретаріату урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, а також представники Державного департаменту виконання покарань, Міністерства внутрішніх справ і Генеральної прокуратури.

За даними прес-служби, в Україні існує проблема з наданням спеціальної медичної допомоги психічно хворим особам, яких утримують в слідчих ізоляторах, оскільки законодавством такої допомоги не передбачено.

Зараз такі особи утримуються в слідчих ізоляторах на загальних підставах.

Як повідомляло агентство, раніше Мін’юст висловив намір поліпшити медичне обслуговування ув’язнених, хворих активною формою туберкульозу.

Комментарии