Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст ініціює врегулювання умов утримання під вартою психічнохворих

0 16

Міністерство юстиції ініціює врегулювання умов утримування під вартою психічнохворих.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Мін’юсту.

За її даним, міністр юстиції Микола Оніщук підписав наказ про створення міжвідомчої робочої групи для розробки проекту змін до Кримінально-процесуального кодексу про утримування під вартою психічнохворих осіб.

Головою цієї групи призначено заступника міністра юстиції Валерію Лутковську.

До складу міжвідомчої робочої групи включені фахівці Міністерства юстиції, зокрема, секретаріату урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, а також представники Державного департаменту виконання покарань, Міністерства внутрішніх справ і Генеральної прокуратури.

За даними прес-служби, в Україні існує проблема з наданням спеціальної медичної допомоги психічно хворим особам, яких утримують в слідчих ізоляторах, оскільки законодавством такої допомоги не передбачено.

Зараз такі особи утримуються в слідчих ізоляторах на загальних підставах.

Як повідомляло агентство, раніше Мін’юст висловив намір поліпшити медичне обслуговування ув’язнених, хворих активною формою туберкульозу.

Залиште коментар