Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст друкуватиме “чорні списки” по п’ятницях

0 11

Як повідомили у прес-службі Мін’юсту, відповідне положення міститься в наказі Мін‘юсту про порядок внесення господарському суду пропозицій щодо кандидатур арбітражних керуючих, який підписав міністр юстиції Олександр Лавринович.

Перелік таких підприємств готуватиметься структурним підрозділом Мін’юсту, який забезпечує реалізацію повноважень Міністерства у сфері банкрутства. Зокрема, до указаного переліку вноситимуться підприємства щодо яких ухвалою господарського суду порушено справу про банкрутство, введено санацію чи ліквідаційну процедуру. Вноситимуться підприємства, де арбітражного керуючого усунено від виконання обов’язків або Мін’юстом подано до господарського суду клопотання про усунення арбітражного керуючого від виконання повноважень. До переліку вноситимуться підприємства щодо яких Мін’юстом подано господарському суду кандидатури арбітражного керуючого для призначення його розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором тощо.

Загалом, указаний наказ спрямований на вдосконалення порядку реалізації Міністерством юстиції повноважень щодо надання пропозицій господарському суду щодо кандидатур арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) для державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує двадцять п’ять відсотків, щодо яких порушена справа про банкрутство, та в інших випадках, передбачених цим Законом.

 

Теги:

банкрутство, Міністерство юстиції України, арбітражний керуючий

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар