Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністрів у відпустку

0 24

Міністри, зареєстровані в Центрвиборчкомі як кандидати в депутати, зобов’язані покинути свій пост на час проведення виборчої кампанії. Про це під час прес-конференції в “Обозревателе” розповів голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко.

“Добре було б, якби посадові особи на час балотування пішли у відпустку, деякі це вже зробили”, як того вимагає закон про вибори, – сказав О. Черненко. У той же час він зауважив, що  половина уряду має піти у відпустку, оскільки вона ж присутні у виборчих списках.

Голова КВУ відзначив, що виборче законодавство не забороняє чиновнику займатися передвиборною агітацією в обідній або в неробочий час, але на практиці чиновники намагаються максимально використовувати свою посаду для підвищення політичного рейтингу.

“Але це не новелла цих виборів. Так само проходили і попередні. Там, де є формальні порушення закону, про це треба заявляти, але, на жаль, не все можна довести юридично”, – сказав експерт.

Нагадаємо, раніше О. Черненко заявив про те, що в найближчі місяці українців будуть активно підкуповувати, а також про те, що відеоспостереження на виборчих дільницях не принесе бажаного ефекту.

Теги:

Черненко, ЦВК, міністри, закон про вибори

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар