Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністр про безоплатну правову допомогу

0 22

Правова допомога, яка надається державою громадянам, є не безкоштовною, а безоплатною.

Про це в інтерв’ю виданню “Урядовий кур’єр” заявив міністр юстиції України Олександр Лавринович.

“Неправильно говорити про безкоштовну правову допомогу. Система, яка почала діяти з нуля годин 1 січня цього року – це система безоплатної правової допомоги, а якщо бути ще точнішим, система правової допомоги, гарантованої Конституцією”, – підкреслив він.

За його словами, на цей рік у бюджеті заплановано понад 50 млн гривень на таку допомогу.

“У державному бюджеті на 2013 рік передбачено понад 51 мільйон гривень на оплату послуг адвокатів, залучених до надання таких послуг, на функціонування й розвиток мережі центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги”, – наголосив очільник Мін’юсту.

За його словами, безоплатну правову допомогу здійснюють більше 2,5 тисячі адвокатів.

“Із початку року 27 таких центрів (з надання безоплатної вторинної правової допомоги – ред.) почали діяти в АР Крим, в областях, а також у Києві та Севастополі. Вони забезпечують цілодобове надання правової допомоги, для чого на конкурсній основі було дібрано та включено до відповідних реєстрів 2587 адвокатів. Вони працюють на підставі доручень, виданих центрами”, – зазначив керівник Мін’юсту.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар