Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністр представив керівників Держархіву та Державної пенітенціарної служби

11

28 грудня Міністр юстиції Олександр Лавринович представив колективу Державної архівної служби новопризначеного керівника органу Ольгу Гінзбург, а також колективу Державної пенітенціарної служби новопризначеного керівника Олександра Лісіцкова.

Ольга Гінзбург була перепризначена на посаду голови Державної архівної служби з посади голови Державного комітету архівів України.Як відомо, Державна архівна служба була утворена шляхом реорганізації Державного комітету архівів України відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2010 року №1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Олександр Лісіцков був перепризначений на посаду голови Державної пенітенціарної служби з посади голови Державного департаменту України з питань виконання покарань. Державна пенітенціарна служба була утворена шляхом реорганізації Державного департаменту України з питань виконання покарань згідно з Указом Президента України від від 9 грудня 2010 року №1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Теги:

Мінюст, Державна пенітенціарна служба, Державна архівна служба

Джерело:

Мінюст

Комментарии