Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністр представив керівників Держархіву та Державної пенітенціарної служби

0 11

28 грудня Міністр юстиції Олександр Лавринович представив колективу Державної архівної служби новопризначеного керівника органу Ольгу Гінзбург, а також колективу Державної пенітенціарної служби новопризначеного керівника Олександра Лісіцкова.

Ольга Гінзбург була перепризначена на посаду голови Державної архівної служби з посади голови Державного комітету архівів України.Як відомо, Державна архівна служба була утворена шляхом реорганізації Державного комітету архівів України відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2010 року №1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Олександр Лісіцков був перепризначений на посаду голови Державної пенітенціарної служби з посади голови Державного департаменту України з питань виконання покарань. Державна пенітенціарна служба була утворена шляхом реорганізації Державного департаменту України з питань виконання покарань згідно з Указом Президента України від від 9 грудня 2010 року №1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Теги:

Мінюст, Державна пенітенціарна служба, Державна архівна служба

Джерело:

Мінюст

Залиште коментар