Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністр МОН звільнив начальника Управління ліцензування, акредитації та нострифікації

0 18
Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук звільнив начальника Управління ліцензування, акредитації та нострифікації МОН України Михайліченка М.В.
Про це сказано в наказі МОН від 20.12.2009 року N 30-а.
Причина звільнення: систематичне невиконання Михайліченком М.В. покладених на нього обов’язків. Керівництво МОН також врахувало заходи дисциплінарного стягнення, які раніше застосовувалися до начальника Управління ліцензування, акредитації та нострифікації МОН України Михайліченка М.В.
Нагадаємо, раніше була проведена комплексна перевірка Державної акредитаційної комісії, в ході якої було виявлено порушення в роботі начальника Управління ліцензування, акредитації та нострифікації МОН України. Перевірку здійснювали представники СБУ, прокуратури, Головного контрольно-ревізійного управління, працівники МВС та МОН. Колегія Міністерства освіти і науки за результатами перевірки і зважаючи на виявлені порушення у діяльності заступника міністра Шинкарука В.Д. і начальника управління ліцензування, акредитації та нострифікації Михайліченка М.В., рекомендувала міністру визначити міру їхньої персональної відповідальності, а також, ухвалила повідомити органи прокуратури про виявлені порушення у роботі Державної акредитаційної комісії.

Залиште коментар