Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністр охорони здоров’я та Посол США в Україні повідомили про інвестування USAID 45 мільйонів доларів у громадське здоров’я

0 4

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та Посол США в Україні Бріджит Брінк оголосили про партнерство у сфері зміцнення системи громадського здоров’я України, на яке виділено 45 мільйонів доларів США. В ході реалізації п’ятирічного проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» USAID співпрацюватиме з Міністерством охорони здоров’я з метою підтримки реформ у сфері громадського здоров’я в Україні, підвищення готовності протистояти загрозам громадському здоров’ю, зміцнення послуг з імунізації та розширення послуг у сфері психічного здоров’я для вразливих верств суспільства, які зазнали впливу війни росії проти України. Проект фінансується американським народом і здійснюється організацією Пакт, Інк.

«Повномасштабне військове вторгнення Росії в Україну стало черговим викликом для нашої системи громадського здоров’я України, — заявив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. — Після кризового реагування на проблеми, які виявила пандемія COVID-19, дії країни-терориста заставляють нас переглянути пріоритети розвитку системи і робити все можливе, щоб вже зараз належним чином реагувати на нові проблеми, пов’язані з впливом на психічне здоров’я, поширенням вакцинокерованих та інших інфекційних хвороб. І ми потребуємо потужної міжнародної підтримки для реагування на ці виклики та для відновлення України. Міністерство охорони здоров’я України дуже вдячне нашим міжнародним партнерам за підтримку системи громадського здоров’я у цей важкий час та за готовність продовжувати довгострокові інвестиції в систему охорони здоров’я України».

«Сполучені Штати через USAID надають екстрену допомогу, щоб допомогти Україні забезпечити потреби громадського здоров’я в умовах брутальної війни, яку веде росія. Водночас ми продовжуємо робити довгострокові інвестиції в Україну, — сказала Посол Бріджит Брінк. — USAID допоможе Україні побудувати сильнішу систему охорони здоров’я в рамках її відновлення після повномасштабного вторгнення росії. Сильні системи охорони здоров’я мають вирішальне значення для досягнення нашої мети – суверенної, незалежної, демократичної та процвітаючої України».

Станом на 2022 рік програми USAID у сфері охорони здоров’я щороку інвестують понад 40 мільйонів доларів США з метою зміцнення системи охорони здоров’я України та підтримки національних реформ; боротьби з інфекційними захворюваннями, такими як COVID-19, туберкульоз та ВІЛ/СНІД; боротьби з хворобами, яким можна запобігти вакцинацією; і розширення доступу до психіатричних, психосоціальних та реабілітаційних послуг.

Нагадаємо, що раніше США висловили готовність підтримувати медичну систему України.

 

Міністерство охорони здоров’я України

Залиште коментар