Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністр інфраструктури України та Федеральний міністр цифрових технологій та транспорту Німеччини обговорили ситуацію з авіасполученням між країнами

0 2

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та Федеральний міністр цифрових технологій та транспорту Німеччини Фолькер Вісінг провели робочий дзвінок щодо безпеки польотів у зоні відповідальності України та забезпечення польотів німецьких авіакомпаній до українських міст.

«Попри провокативні заяви Росії, безпекова ситуація в українському авіапросторі залишається контрольованою та стабільною. До подібних форс-мажорних ситуацій ми готувалися з 2014 року. Ми звернулися до наших німецьких колег-урядовців максимально посприяти відновленню динаміки авіасполучення між Україною та Німеччиною. Зокрема, ми наголосили, що для нас важливо, аби Lufthansa Group та інші німецькі компанії, які тимчасово скасували власні рейси до Києва та Одеси, сприяли можливості українським авіаперевізникам їх виконувати, — розповів Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Також Міністр подякував Уряду Німеччини за сьогоднішнє рішення про припинення сертифікації Північного потоку-2. Наразі наш спільний пріоритет — забезпечення енергетичної незалежності в Європі, — підкреслив Міністр.

Нагадаємо, що з 19 листопада 2022 року компанія Міжнародні авіалінії України розпочала продаж квитків з Києва до Мюнхена та Женеви для забезпечення авіасполучення, яке тимчасово не може виконувати Lufthansa Group. Крім цього, компанія збільшила ємність повітряних суден за даними маршрутами.

Міністерство інфраструктури України

Залиште коментар