Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністерство юстиції винесло на громадське обговорення проект Адміністративно-процедурного кодексу України

0 18

Проект відповідного законопроекту викладено на сайті Мінюсту на громадське обговорення для надання пропозицій та зауважень

За словами Міністра юстиції Олександра Лавриновича, новий кодекс має забезпечити одну з найважливіших гарантій прав громадян у відносинах із державою та її органами – чітку регламентацію процедури відносин особи і влади. Так, Адміністративно-правовий кодекс покликаний визначити засади адміністративного провадження, доказів, адміністративних витрат та строків.

Також проектом нового закону визначаються умови чинності та припинення дії адміністративних актів, відкликання або визнання їх недійсними, встановлюється можливість перегляду адміністративних актів за ново виявленими обставинами тощо.

Крім того законопроект визначає поняття адміністративних послуг, засади діяльності органів виконавчої влади, міністерств і республіканських комітетів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових чи службових осіб, інших суб’єктів, які законом або рішенням про делегування уповноважені виконувати владні (виконавчі та розпорядчі) функції з надання адміністративних послуг в процесі надання адміністративних послуг з метою забезпечення сприятливих умов реалізації юридичними та фізичними особами їхніх прав, свобод і законних інтересів.

Теги:

Новини права, Адміністративно-процедурний кодекс України, законопроект, текст закону, читати, виконавча влада в України, органи влади, гілка влади, адміністративні акти органів влади, адміністративні послуги, види адміністративних послуг

Залиште коментар