Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністерство юстиції відкрило доступ до рішень судів, які надходять на примусове виконання в Державну виконавчу службу

0 16

Міністерство юстиції відкрило доступ до відомостей Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень.

Відтепер інформацію з Єдиного реєстру може отримати кожна зацікавлена особа. (Єдиний реєстр містить відомості про всі судові рішення, які надходять на примусове виконання до Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, та проведені виконавчі дії.)

Так, наприклад, будь-яка фізична чи юридична особа має можливість отримати інформацію у вигляді скороченого витягу з Єдиного реєстру про наявність виконавчих проваджень відносно боржників-підприємців, як юридичних осіб, так і фізичних осіб. Використання даних з Єдиного реєстру може стати корисним для прийняття рішень при укладанні правочинів, базуючись на більш повній інформації щодо контрагентів, що сприятиме зниженню рівня ризиків.

Крім того, сторони виконавчого провадження можуть отримати інформацію у вигляді повного витягу з Єдиного реєстру про хід виконавчого провадження, у якому вони беруть участь, який міститиме відомості про всі проведені виконавчі дії за певним виконавчим провадженням на момент формування такого витягу.

Витяги з Єдиного реєстру надаються на письмові запити юридичних та фізичних осіб Адміністратором реєстру, яким є державне підприємство “Інформаційний центр” Міністерства юстиції України. На сайті підприємства можна отримати форму заяви та ознайомитись з додатковою інформацією стосовно Єдиного реєстру.

Також на сьогодні завершується створення веб-сайту, через який сторони виконавчого провадження матимуть доступ до Єдиного реєстру для пошуку, перегляду, копіювання та роздрукування документів щодо їх виконавчого провадження. Доступ до Єдиного реєстру для сторін виконавчого провадження через веб-сайт буде цілодобовим та безоплатним. Запровадження такого веб-сайту надасть сторонам виконавчого провадження можливість оперативно отримувати інформацію про хід їх виконавчого провадження з використанням мережі Інтернет. Уже в другій половині листопада цього року сторони виконавчого провадження матимуть змогу оцінити таке нововведення.

Надалі також запланована реалізація надання повних та скорочених витягів з Єдиного реєстру в електронній формі з можливістю здійснювати їх оплату через мережу Інтернет, використовуючи платіжні картки.

Залиште коментар