Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністерство праці і соцполітики пропонує запровадити єдиний соціальний внесок для суб’єктів господарювання з 1 січня 2011 р.

0 13

Міністерство праці і соцполітики пропонує запровадити єдиний соціальний внесок для суб’єктів господарювання з 1 січня 2011 р. Про це повідомив сьогодні на брифінгу міністр праці і соціальної політики Василь Надрага, передає кореспондент РБК-Україна.

“Наші пропозиції стосуються такого…щоб соціальний внесок став єдиним не тільки по формі , а й по збору, тобто надати повноваження Пенсійному фонду від імені всіх інших фондів соціального страхування працювати з платниками”, – зазначив міністр. Він додав, що таким чином буде зменшена кількість перевірок суб’єктів господарювання. 

Джерело:

РБК -Україна

Залиште коментар