Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінінфраструктури: Великоолександрівська громада отримала «мобільний ЦНАП»

0 4

Шведсько-український проект PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» продовжує підтримку деокупованих громад. 5 травня 2023 року Великоолександрівська громада Херсонської області отримала авто та мобільний кейс для надання послуг мешканцям.

Рішення щодо вибору громади було прийняте за результатами моніторингу деокупованих громад та у координації з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерством цифрової трансформації України та Херсонською військовою обласною адміністрацією.

«Спроможні та ефективні громади – не тільки основа децентралізації, але й одна з опор обороноздатності держави. Відновлюючи життя в громадах, ми сприяємо поверненню українців додому і надаємо жителям цих громад можливість отримати базові послуги найближче до свого дому.

Плануємо також спільно з міжнародними партнерами покращувати ефективність управління на місцях та надавати місцевому самоврядуванню сучасні цифрові інструменти для роботи з жителями своєї громади», – зазначила заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Азархіна.

Основоположними критеріями вибору громади були її площа, кількість мешканців, кількість населених пунктів та відносна безпека.

У комплектацію мобільного кейсу для надання послуг входить ноутбук, портативний сканер, лазерний принтер та 4G Wi-Fi-маршрутизатор; авто також буде обладнане інвертором. Вартість авто та обладнання – 963 200 гривень.

«Децентралізація – одна з найважливіших реформ для відновлення та процвітання України, тому ми плідно співпрацюємо з Урядом і місцевим самоврядуванням, та прагнемо допомогти деокупованим громадам якомога скоріше повернутися на шлях набуття спроможності. Швеція підтримує Україну по всіх напрямках і буде продовжувати це робити стільки, скільки потрібно», – зазначила заступниця голови відділу підтримки реформ Посольства Швеції в Україні Сусанна Делланс.

В березні 2023 року Великоолександрівська громада вже отримала чотири комплекти техніки для відновлення роботи Центру надання адміністративних послуг в рамках кризової підтримки проектом PROSTO громад Миколаївської, Херсонської та Харківської областей.

Голова Великоолександрівської військової адміністрації Наталія Корнієнко зазначила: «Дякуємо шведським партнерам за підтримку у відновленні нашої громади. Можливість бути мобільними у наданні послуг – дуже важлива, адже ми зможемо допомагати громадянам, які не можуть дістатися ЦНАП чи отримати є-послуги самостійно».

Нагадаємо, що до 15 травня триває прийом заявок на комплексну (інституційну та матеріальну підтримку) для постраждалих громад Житомирської, Запорізької, Київської, Одеської та Чернігівської областей. Заповнити заявку можна до 15 травня включно за посиланням:https://prosto.in.ua/ua/support

Проект PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida та реалізується SALAR International AB – дочірньою компанією Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR).

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

Залиште коментар