Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінфін одержав пропозиції НБУ з рекапіталізації Укрпромбанку і банку «Надра»

0 20

Міністерство фінансів одержало пропозицію Національного банку з ре капіталізації Укрпромбанку і банку «Надра», що входять до групи найбільших.

Про це журналістам повідомив виконуючий обов’язки міністра фінансів Ігор Уманський під час робочої поїздки прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в Дніпропетровську область, передають «Українські новини».

Уманський відзначив, що Мінфін найближчим часом розгляне ці пропозиції, проте додав, що говорити про якісь конкретні рішення не можна доти, поки не будуть вирішені в першу чергу питання із зовнішніми боргами цих банків.

Нагадаємо, 22 липня Тимошенко заявила, що Кабінет Міністрів не одержував пропозицій від Нацбанку щодо подальшої рекапіталізації банків.

Раніше Укрпромбанк заявив про домовленість із зовнішніми кредиторами про реструктуризацію 95% своїй заборгованості.

17 квітня п.р. Кабмін затвердив перелік з семи банків для рекапіталізації державою: «Надра», Родовід Банк, Укргазбанк, «Укрпромбанк» і банк «Київ».

У всіх Родовід Банку, Укргазбанку і банку «Київ» були введені тимчасова адміністрація і мораторій на задоволення вимог кредиторів.

22 липня в «Укрпромбанку» закінчився термін мораторію.

Джерело:

proUA

Залиште коментар