Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінфін ліквідує лотерейний ринок

0 53

За даними журналу Forbes, найближчим часом ринок лотерей обсягом у 4 млрд гривень має припинити своє існування. На ринку лотерей працюють три приватних оператори – “М.С.Л.”, “Патріот” і УНЛ. Ліцензія є й у державного «Ощадбанку», але він нею не користується.

Видання зауважує, що проблема приватників, які займаються лотереями, полягає в тому, що термін дії ліцензій у них закінчився, а Міністерство фінансів, який видає такі дозволи, подовжувати їх не збирається.

Як зазначає видання, в лютому уряд вніс до Верховної Ради законопроект, який передбачає введення мораторію на видачу нових ліцензій. Під документом стоїть підпис міністра фінансів Юрія Колобова. Обгрунтування: лотереї – це різновид азартних ігор, заборонених як клас влітку 2009 року. “Закон про держлотереї дає можливість приватним операторам лотерей залучати громадян до участі в азартних іграх під виглядом державних лотерей”, – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту. У законі про бюджет на 2013 рік передбачено, що доходи казни від проведення лотерей в 2013 році скоротяться мінімум у 270 разів.

Теги:

лотерея

Джерело:

ТСН

Залиште коментар