Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінфін ініціює поетапне зниження ПДВ

0 17

Міністерство фінансів ініціює поетапне зниження податку на додану вартість і податку на прибуток у період до 2020 року. Про це йдеться в проекті Концепції реформування податкової системи, розробленому Мінфіном, передають «Українські новини».

«Податок на додану вартість повинен створити стійку базу для мобілізації державних доходів. Для досягнення цієї мети та збереження основного принципу функціонування ПДВ – нейтральності – необхідно забезпечити поступове зниження ставки податку», – йдеться в документі.

У проекті Концепції не міститься інформація про те, наскільки значним буде зниження ставки ПДВ.

В той же час серед інших завдань у сфері адміністрування ПДВ Мінфін називає: запобігання нівеляції умов конкуренції при сплаті податку, дотримання міжнародних правил щодо застосування нульової ставки податку лише при оподаткуванні експортних операцій, запобігання впровадженню інших методів податкового обліку.

Проект Концепції передбачає пільговий режим оподаткування у сфері сільського і лісового господарства, рибальства, а також відмова від вексельної форми розрахунків при ввезенні товарів на територію України.

У сфері адміністрування податку на прибуток Мінфін вважає основними завданнями, крім поетапного зниження ставки податку, також: формування інформації про валові витрати і валові доходи одночасно з формуванням бухгалтерської інформації про витрати та доходи для складання фінансової звітності, гармонізацію структури і складу валових доходів та витрат при визначенні об’єкту оподаткування.

Проект також передбачає вдосконалення адміністрування податку з доходів фізосіб, акцизного збору, природно-ресурсних платежів.

Проект містить плани щодо введення податку на нерухомість і плати за землю.

Як повідомлялося, в квітні Президент Віктор Янукович заявив про можливе швидке зниження ставки ПДВ з 20% до 17%.

Джерело:

proUA

Залиште коментар