Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міненерго та Американська торговельна палата продовжуватимуть співпрацю для розвитку української енергетики

0 4

Відбулась онлайн-зустріч керівництва Міністерства енергетики України з представниками Американської торговельної палати в Україні. Участь у зустрічі взяли заступник Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Фарід Сафаров та заступник Міністра енергетики Микола Колісник.

Учасники зустрічі обговорили питання координації щодо забезпечення ринку пальним, підготовку до нового опалювального сезону.

“Міненерго зараз, у період воєнного стану в країні, в режимі 24/7 взаємодіє з представниками бізнесу як для вирішення загальних питань розвитку галузі, так і для розв’язання будь-яких поточних проблемних ситуацій”, – наголосив Микола Колісник.

Окремо виділили тему регулювання на ринку електроенергії, в першу чергу – питання «зеленої» енергетики.

“Для України дуже важливим є розвиток зеленої енергетики. Прагнення розвивати ВДЕ закріплене в нашій Енергетичній стратегії і відповідає загальноєвропейським та світовим тенденціям. Максимальне нарощування частки безвуглецевої енергії в нашому енергоміксі – один з ключових пріоритетів Міненерго”, – зазначив Фарід Сафаров.

Представники Американської торговельної палати подякували українським енергетикам за те, що вони продовжують працювати і виконувати свої обов’язки в умовах війни.

“Наш ключовий меседж – це те, що члени Палати вірять в Україну, продовжують працювати і готові брати надзвичайно активну участь у економічному відновленні України”, – зазначила Віце-президент Американської торговельної палати Тетяна Прокопчук.

Міністерство енергетики України

Залиште коментар