Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінекономрозвитку склав перелік бажаючих за держкошт придбати дорогі автівки і направив його в ГПУ

0 19

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у ході перевірки виявило факти порушень законодавства при закупівлі легкових автомобілів органами влади та державними підприємствами, повідомляє прес-служба Міністерства.

Міністерством виявлено, що протягом останнього часу здійснено неправомірні закупівлі легкових автомобілів за цінами, які перевищують встановлені Постановою граничні суми витрат.

Зокрема, державне підприємство «ТЕЦ-2 «Есхар» після проведення двічі у червні-жовтні 2011 року відкритих торгів, що не відбулись, здійснило закупівлю в одного учасника автомобілю BMW X5 у ТОВ «Баварія Моторс» на загальну очікувану вартість 800000 гривень.

 ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у листопаді 2011 року за результатами проведення відкритих торгів укладено договір з ТОВ «Автоконцепт» на придбання автомобіля Toyota Land Cruiser 200 на очікувану вартість 799830 гривень.

Управлінням капітального будівництва Донецької міськради у листопаді 2011 року за результатами проведення відкритих торгів укладено договір з ТОВ «Тріол-Авто» про закупівлю Passat Limousine B7 вартістю 323620 гривень.

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міськради у листопаді 2011 року за результатами проведення відкритих торгів укладено договір з ТОВ «СтарКар» автомобіля Toyota Highlander вартістю 435000 гривень.

Згідно з вимогами вказаної Постанови, вартість легкових автомобілів для керівників органів місцевого самоврядування, бюджетних установ і організацій не може перевищувати 60000 гривень.

Матеріали, підготовлені за результатами перевірки, Міністерство економічного розвитку і торгівлі передало до Генеральної прокуратури України для вжиття заходів згідно чинного законодавства.

Теги:

державні закупівлі

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар