Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міндоходів не відмовився від загальнообов’язкового декларування доходів

0 17

Міністерство доходів і зборів України планує протягом трьох місяців завершити роботу над законопроектом про загальнообов’язкове декларування доходів громадян і винести його на громадське обговорення. Про це заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко журналістам перед засіданням уряду.

За його словами, у даний час фахівці Міндоходів спільно з експертами з PricewaterhouseCoopers та експертами з боку національних університетів проводять “системну і кропітку роботу над випуском законопроекту”.

“Сьогодні Міністерство працює над цим законопроектом, ми поспішати з цим законопроектом не будемо, а будемо робити його ретельно і системно. Але й зволікати з цим процесом ми не будемо. Я вважаю, що протягом трьох місяців вже з’явиться проект, який буде винесено на широке обговорення з усіма зацікавленими особами, і тільки після обговорення він буде винесений на рівень уряду і далі у Верховну Раду”, – сказав він.

Клименко висловив переконання, що ця ініціатива знайде підтримку під час голосування в парламенті, адже тільки в разі її прийняття, може бути розглянуто питання про зниження єдиного соцвнеску. “Я не сумніваюся, що цей проект буде підтримано. Бо наступний крок – це зниження ставки єдиного соціального внеску”, – додав він.

Як повідомлялося, Міністерство доходів і зборів України спільно з фахівцями найкращих консалтингових компаній розробляє законопроект про обов’язкове загальне декларування доходів громадян. У законопроекті планується передбачити, що підлягати загальному декларуванню будуть лише громадяни, які мають кілька джерел доходів.

 

Джерело:

Інтерфакс Україна

Залиште коментар