Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін”юст пропонує в разі невиконання судових рішень застосовувати до фізосіб адміністративний арешт строком на 15 діб.

0 19

Мін”юст пропонує в разі невиконання судових рішень застосовувати до фізосіб адміністративний арешт строком на 15 діб. Про це сьогодні заявив на прес-конференції заступник міністра юстиції, начальник департаменту Державної виконавчої служби Геннадій Стаднік, передає кореспондент РБК-Україна.

Він заявив, що до цих пір держава не забезпечена дієвим механізмом гарантування виконання судових рішень, що призводить до затяжної кризи в системі органів судових рішень.

Він наголосив, що Мін”юст пропонує скасувати боржнику термін на добровільне виконання судових рішень, а також скасувати право судовим виконавцям зупиняти судове провадження.

За його словами, відомство також пропонує спростити процедуру реалізації вилученого майна. Для цього пропонується ввести комерційну торгівлю, а також пропонується створити новий порядок, при якому кошти від реалізації вилученого майна вже не надходитимуть на рахунки торгових установ, а надходитимуть на рахунки державних виконавчих служб.

Г.Стаднік заявив, що для запобігання корупційних дій державним виконавцям в 2009 р. було підвищено зарплату на 30%.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар