Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст відкритий до міжнародної співпраці у сфері пробації

0 44

У Міністерстві юстиції відбулася офіційна зустріч заступника Міністра юстиції Дениса Чернишова із делегацію Глобального інституту розвитку інтелекту (IMEI) (Республіка Корея), під час якої сторони обговорили перспективи співпраці у сфері пробації.  Денис Чернишов засвідчив відкритість Міністерства юстиції щодо розвитку міжнародної співпраці, поінформував членів делегації про основні напрями пенітенціарної реформи та зробив особливий наголос на її головній меті – підвищення безпеки суспільства шляхом виправлення і ресоціалізації осіб, які увійшли в конфлікт із законом.

«Цієї мети набагато легше досягти, якщо представники персоналу пенітенціарної системи і, зокрема, пробації, будуть не новачками, а адептами в системі реабілітації правопорушників, – зазначив Денис Чернишов. – Система Державної кримінально-виконавчої служби України має у своєму розпорядженні навчальні заклади, де проходять навчання усі категорії персоналу, до навчальних програм яких можуть впроваджуватися освітні новації».

Директор державної установи «Центр пробації» Олег Янчук поінформував представників делегації IMEI про основні аспекти розвитку та діяльності пробації в Україні, розробку та впровадження програм пробації, покликаних змінювати асоціальну поведінку правопорушників. Він підкреслив зацікавленість органів пробації у впровадженні інноваційного міжнародного досвіду для збагачення арсеналу ефективних інструментів пробації, спрямованих на соціальну реабілітацію людей, які вчинили правопорушення, розвиток їх позитивного мислення, повагу до законів та попередження нових злочинів. Окремо була підкреслена актуальність навчання персоналу пробації, від професійних якостей якого у значній мірі залежить успішність реалізації заходів пробації.

Джерело: https://minjust.gov.ua

 

 

Залиште коментар