Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст США опублікував чергові документи ФБР, що включають допити ключових свідків у справі про ймовірне втручання Росії в американські президентські вибори в 2016 році.

0 0

Мін’юст США опублікував чергові документи ФБР, що включають допити ключових свідків у справі про ймовірне втручання Росії в американські президентські вибори в 2016 році.

2020 » Січень » 7       Категорія:   Суспільно-політичне життя в Америці

 


Шрифт :   Більше ∧   Менше ∨

Оберіть мову:

Міністерство юстиції США в черговий раз опублікувало службові документи ФБР, що включають допити ключових свідків у справі про ймовірне втручання Росії в американські президентські вибори в 2016 році. Розслідування протягом двох років вів спецпрокурор Роберт Мюллер. Документ на 356 сторінках публікують телеканал  CNN  і сайт  BuzzFeed .

Дональд Трамп-молодший перед слуханнями в Сенаті, 12 червня 2019 року

У документах, зокрема, міститься інформація про зустріч сина президента США Дональда Трампа-молодшого з російським юристом Наталією Весельніцкая в готелі Trump Tower в Нью-Йорку в червні 2016 року. Показання про зустріч дав топ-менеджер російського будівельного холдингу Crocus Group Іраклій Кавеладзе.

Згідно із записами ФБР, з проханням відвідати зустріч до Кавеладзе звернувся перший віце-президент групи компаній Crocus Group. За словами Кавеладзе, помічник Агаларова розповів про те, що у Весельніцкая є негативна інформація про суперницю Трампа на виборах Хілларі Клінтон і це нібито є метою зустрічі.

Кавеладзе розповів слідчим про те, що в Trump Tower був присутній старший радник і зять президента США Джаред Кушнер. За словами бізнесмена, Кушнер був роздратованим і не розумів необхідності зустрічі. Радник, за словами Кавеладзе, відразу після початку переговорів поцікавився, чи мають учасники інформацію про Клінтон.

Кавеладзе зізнався, що час було витрачено даремно.

Крім інформації про допит Кавеладзе документ містить записи про бесіди з іншими персонами з оточення президента США.

Видання BuzzFeed звертає увагу, що Мін’юст представив документ у відредагованому вигляді.

  • У липні 2017 року Трамп-молодший  оприлюднив  електронні листи, з яких випливає, що він зустрівся з Наталею Весельніцкая. Перед цим йому повідомили, що вона має компромат на кандидата в президенти від демократів Хілларі Клінтон. Син президента США зазначив згодом, що зустріч не принесла ніякої користі. Весельніцкая відкидає наявність у неї документів, що ганьблять Клінтон.
  • У березні 2019 роки команда спецпрокурора Роберта Мюллера завершила роботу над доповіддю про передбачуване втручання Росії в президентські вибори 2016 року в США. Дворічне розслідування довело спроби Москви вплинути на американський виборчий процес. Але зв’язків між передвиборчим штабом Дональда Трампа і Кремлем слідчі не знайшли. При цьому Мюллер не прийшов до однозначного висновку, чи намагався Трамп перешкоджати правосуддю. Москва свою причетність до виборів в інших державах відкидає.

Залиште коментар