Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліціонери під домашнім арештом

0 15

Апеляційний суд Харківської області змінив запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт трьом співробітникам департаменту Державної охорони МВС, які брали участь у затриманні судді Дениса Невядомського.

Міліціонери Сергій Зубко, Артем Крилов і Ігор Колюшенков проведуть під домашнім арештом два місяці. Згідно з ухваленим рішенням, їм заборонено виходити з будинку без дозволу слідчого або суду.

Обидві сторони – і обвинувачення, і захист висловили задоволення рішенням суду, повідомляє Радіо Свобода.

“Коли тиждень тому вирішувалося питання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, враховувалося, що три міліціонери – учасники нічної сутички з суддею в ресторані – можуть вплинути на свідків і наслідок. А тепер такої можливості у них немає”, – заявив прокурор Валерій Кадигров.

Нагадаємо, в ніч на 12 червня наряд Державної служби охорони прибув в кафе на вулиці Лермонтовській, отримавши повідомлення про бійку.

Працівники ДСО затримали одного з учасників бійки і наділи на нього наручники. За словами міліціонерів, затриманий був п’яний і поводився агресивно.

Пізніше з’ясувалося, що затриманий – суддя Київського районного суду Харкова Денис Невядомський. У цю ж ніч співробітників Держохорони, які приїздили на виклик, заарештовували. У прокуратурі заявили, що суддя сам став жертвою правоохоронців.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар