Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліціонерів каратимуть за хамство

0 16

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко обіцяє вживати жорстких заходів відносно підлеглих за непрофесіоналізм і хамство. Про це він заявив сьогодні під час колегії МВС у Києві за підсумками роботи органів внутрішніх справ в 2011 році.

Водночас, звертаючись через ЗМІ до громадян, він закликав їх повідомляти йому через особистий блог на офіційному сайті МВС про всі факти негативного ставлення співробітників міліції до громадян. «Усі факти протиправної поведінки будуть перевірені і вжиті відповідні заходи. Обіцяю реагувати на всі звернення без винятку», – зазначив Захарченко.

Водночас, міністр поставив завдання Головному штабу МВС терміново запровадити у всіх райвідділах міліції «єдине вікно» для прийому звернень і заяв громадян. «Люди не повинні шукати у райвідділі чиновника. Людина повинна бути впевнена, що її питання не залишиться без розгляду», – сказав В.Захарченко.

Торкаючись теми реформування української міліції, міністр зазначив, що такі намагання відбуваються уже досить тривалий час, однак необхідного результату досягти не вдалося.

За словами міністра, спроби розпочати реформування МВС починалися кожного разу із скорочення центрального апарату, назв управлінь та підрозділів, але мало уваги приділялося кадровому забезпеченню, професійній підготовці співробітників.

Теги:

МВС України

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар