Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліціонер продав 21 пістолет і автомат Калашникова

0 14

Прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу проти співробітників районного відділу міліції, які продавали табельну зброю. Про це повідомив сьогодні на брифінгу в Києві начальник Департаменту внутрішньої безпеки МВС України Олександр Мечетной.

«В МВС виявлено факт торгівлі табельною зброєю в Комінтернівському відділі Харківського міського управління внутрішніх справ. Технік по озброєнню, скориставшись тим, що начальник відділу наклав резолюцію на певний документ, на який не мав права накладати її, виніс з чергової частини районного відділу 23 одиниці табельної зброї цього райвідділку», – сказав О.Мечетной.

Він поінформував, що вказана особа протягом серпня-вересня реалізувала своїм же колегам – співробітникам міліції зброю по 300-400 грн. За інформацією О.Мечетного, чоловік встиг продати одну ракетницю, один автомат Калашникова та 21 пістолет.

Правопорушника виявили працівники Департаменту внутрішньої безпеки МВС і Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС у Харківській області.

«На цей час четверо співробітників, які причетні до цього, прокуратурою області затримані і перебувають в місцях позбавлення волі», – зазначив О.Мечетной.

Звинувачення чотирьом затриманим особам висунуто за статтями 262-263 Кримінального кодексу (Викрадення, привласнення зброї або заволодіння нею шляхом шахрайства або зловживанням службовим становищем) і (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), залежно від того, як кваліфікуватиме злочин прокуратура, додав О.Мечетной.

За словами О.Мечетного, зброю придбали 11 міліціонерів цього ж райвідділу, яких уже звільнені. Вони пояснили, що купували зброю з метою колекціонування і вважали, що вона списана.

«Рішення про притягнення їх до кримінальної відповідальності – за прокуратурою Харківської області», – уточнив О.Мечетной. За його словами, перевірка показала, що жоден з вилучених у правоохоронців пістолетів не використовувався під час скоєння злочинів.

Теги:

незаконна торгівля зброєю

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар