Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліція під контролем

0 14

Громадські організації планують з 7 по 21 листопада провести всеукраїнську моніторингову кампанію “Міліція під контролем”. У ці дні волонтери перевірятимуть дотримання правоохоронцями законодавства при виконанні обов’язків. Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомив голова правління Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Олег Мартиненко.

Громадський моніторинг проводитиметься в усіх областях України  і стосуватиметься передусім патрульної служби, служби дільничних інспекторів міліції, ДАІ, чергових частин. Волонтери спостерігатимуть за діями працівників міліції за допомогою відео-, фотозйомки та аудіозапису, відвідування службових приміщень підрозділів внутрішніх справ, проведення бесід з міліціонерами тощо.

Отримана інформація буде викладена у звітах. «Після цього ми надамо результати Міністерству внутрішніх справ, Кабміну з рекомендаціями для поліпшення діяльності міліції як в окремих областях, так і в країні в цілому», – сказав Мартиненко.

Він додав, що проведення такого моніторингу зумовлене погіршенням дотримання прав людини правоохоронними органами, про що свідчать висновки експертів-правозахисників, результати соц.досліджень та повідомлення у ЗМІ. “Міліціянти часто не дотримуються закону – інколи від того, що й самі його знають погано, але частіше тому, що відчувають безкарність, відсутність контролю з боку громадськості. Саме в започаткуванні постійного громадського контролю полягає мета нашої двотижневої моніторингової кампанії”, – підсумував Мартиненко.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар