Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліція на екологічних колесах

0 21

Міністерство внутрішніх справ України в рамках проекту “Схеми зелених інвестицій” купило за 34 мільйони доларів 1200 машин-гібридів Toyota Prius. Кожен автомобіль обійшовся в 28 тис. дол.

 За даними японської компанії Sumitomo Corporation, з якою був укладений контракт на постачання, заміна стандартних патрульних автомобілів на гібридні дозволить зменшити викиди вуглекислого газу від цього транспорту на 70%, пише “ЛІГАБізнесІнформ”.

 Зазначимо, що в офіційних дилерів в Україні новий Toyota Prius коштує від $ 37 570. Міліціонерам кожен автомобіль обійдеться приблизно в $ 28 300. Toyota Prius являє собою автомобіль з гібридною силовою установкою. Крім бензинового двигуна він може їздити також на електродвигуні на відстані до 2 км зі швидкістю до 50 км/год. Крім того, під час зупинок, наприклад на світлофорі, бензиновий двигун автоматично глушиться, що дозволяє економити пальне. Зазначимо також, що встановлені на Prius двигуни економічні, але мають відносно низьку потужність.

Теги:

МВС, державні закупівлі

Джерело:

ТСН

Залиште коментар