Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліція документує 150 фактів отримання хабарів на тиждень

17

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов на розширеному засіданні колегії МВС України у Львові.

На засіданні було розглянуто три основних питання – стан розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, дотримання працівниками міліції законності та прав людини, а також рівень підготовки до Євро 2012.

А.Могильов наголосив на основних пріоритетах роботи, зокрема говорив про боротьбу з корупцією та хабарництвом серед представників усіх ешелонів влади та дотримання прав людини.

– Боротьба з корупцією – це пріоритет у діяльності міліції.Незалежно від політичних уподобань, кожен чиновник повинен розуміти, що він найнятий на службу для народу і повинен працювати тільки в інтересах тих людей, які йому цей чин довірили, тому боротьба з корупцією – це головне.На жаль, хабарництво та корупція пронизали практично усі верстви нашої влади. Я вам наведу приклад, ми за перший квартал по лінії економіки порушили на 37% кримінальних справ більше, аніж минулого року, і практично щотижня документуємо 150 фактів отримання хабарів. Тобто рівень корумпованості чиновницького апарату дуже великий, тому пріоритети боротьби у цьому напрямку повинні розуміти усі начальники і обласних управлінь міліції, й інших структурних підрозділів. Це одна із найголовніших задач, адже авторитет влади залежить від рівня боротьби з хабарництвом та корупцією, які, на жаль, у нас в державі є, – наголосив Анатолій Могильов.

Теги:

хабарництво

Джерело:

МВС

Комментарии