Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліція документує 150 фактів отримання хабарів на тиждень

0 17

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов на розширеному засіданні колегії МВС України у Львові.

На засіданні було розглянуто три основних питання – стан розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, дотримання працівниками міліції законності та прав людини, а також рівень підготовки до Євро 2012.

А.Могильов наголосив на основних пріоритетах роботи, зокрема говорив про боротьбу з корупцією та хабарництвом серед представників усіх ешелонів влади та дотримання прав людини.

– Боротьба з корупцією – це пріоритет у діяльності міліції.Незалежно від політичних уподобань, кожен чиновник повинен розуміти, що він найнятий на службу для народу і повинен працювати тільки в інтересах тих людей, які йому цей чин довірили, тому боротьба з корупцією – це головне.На жаль, хабарництво та корупція пронизали практично усі верстви нашої влади. Я вам наведу приклад, ми за перший квартал по лінії економіки порушили на 37% кримінальних справ більше, аніж минулого року, і практично щотижня документуємо 150 фактів отримання хабарів. Тобто рівень корумпованості чиновницького апарату дуже великий, тому пріоритети боротьби у цьому напрямку повинні розуміти усі начальники і обласних управлінь міліції, й інших структурних підрозділів. Це одна із найголовніших задач, адже авторитет влади залежить від рівня боротьби з хабарництвом та корупцією, які, на жаль, у нас в державі є, – наголосив Анатолій Могильов.

Теги:

хабарництво

Джерело:

МВС

Залиште коментар