Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліції довіряє третина населення

0 22

Співробітники Інституту Горшеніна провели телефонне опитування “Безпека в Україні”. За результатами дослідження експерти зробили наступні висновки.

Більшість українців (78,4%) вважають, що в нашій країні високий рівень злочинності. Половина громадян України (49,2%) вважає, що за останній рік рівень злочинності в країні підвищився.

Більше половини громадян України (60,1%) більш всього побоюється фізичного насильства. Майже половина опитаних побоюється хуліганства (45,8%) і крадіжок (45,3%). Більше третини респондентів (39,7%) побоюються шахрайства, майже чверть (22,7%) – хабарництва, корупції в органах державної влади, кожен п’ятий (19,8%) – хабарництва і корупції в правоохоронних органах, а 13,6% опитаних побоюються здирства, рекету. Відповідь “інше” на це питання дали 2,8% респондентів.

В разі будь-яких протиправних дій на свою адресу, майже третина українців (31,9%) зверталася в міліцію. Близько чверті (25,7%) – до родичів і друзів. До судів зверталися 8,2% респондентів, майже така ж кількість опитаних (6,2%) просили допомоги у представників кримінальних структур, а 5,6% – зверталися в інші органи влади. При цьому 22,8% респондентів, будучи такими, що потерпіли в результаті злочинних дій, нікуди по допомогу не зверталися.

Більшість громадян України (80,3%) не мають травматичної зброї і інших засобів самооборони. З них 45,6% не мають в своєму розпорядженні засобів самозахисту, але хотіли б їх мати, а 34,7% – не потребують таких засобів. При цьому кожен п’ятий українець (19,7%) має в своєму розпорядженні засіб самооборони.

Опитування проводилося Інститутом Горшеніна з 8 по 10 жовтня 2011 р. Всього згідно випадковій вибірці було опитано 1000 респондентів у віці від 18 років, у всіх обласних центрах України, містах Києві і Севастополі. Квотами були регіон проживання, стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-3,2%.

Джерело:

Мост-Харьков

Залиште коментар