Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мільйонні збитки поштовика

0 15

Генеральною прокуратурою України 28 вересня 2011 року затверджено обвинувальний висновок і направлено до суду кримінальну справу, порушену за матеріалами Міжнародного аудиту, стосовно службової особи УДДПЗ «Укрпошта» за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудовим слідством, проведеним Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, встановлено, що вказана службова особа, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно діючи в інтересах однієї комерційної структури, надала незаконну вказівку своїм підлеглим про надання послуг з доставки поштових повідомлень на замовлення комерційної структури за заниженою вартістю. Це спричинило тяжкі наслідки для УДДПЗ «Укрпошта» на загальну суму понад 4 млн. 55 тис. грн.

З метою забезпечення подальшої конфіскації на майно обвинуваченої накладено арешт.

Теги:

зловживання службовим становищем, ГПУ

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар