Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліонера Файнгольда відпустили під заставу в 600 тис. гривень

0 12

Депутат Сімферопольської міськради минулого скликання Йосип Файнгольд, затриманий за підозрою в шахрайстві, звільнений під заставу, пише “Сегодня” з посиланням на своє джерело з оточення екс-депутата.

Суд Центрального району Сімферополя не знайшов причин для його переведення в СІЗО або тримання під вартою. Прокуратура рішення випустити Файнгольда під заставу не підтримала.

За інформацією видання, сума застави така ж, як сума, яку він, як стверджує слідство, незаконно зібрав з підприємців на будівництво торгового центру – 600 тис. грн.

Заставу внесла адвокат бізнесмена Ірина Неналтовська. Гроші нібито повернуть, якщо з боку підозрюваного не буде порушень за час слідства.

Водночас стан Файнгольда погіршується, і він залишається в реанімації. Файнгольда було затримано у рамках розслідування кримінальної справи за фактом шахрайства. За даними прокуратури Криму, він і дві його довірені особи в першій половині 2010 року зібрали понад 600 тис. грн із підприємців під обіцянку виділити приміщення в торговому центрі, що нібито буде споруджуватись на місці торговельних наметів.

14 травня Файнгольд був узятий під варту в одній з лікарень Сімферополя, куди ліг у зв’язку з погіршенням здоров’я. У рамках розслідування кримінальної справи в будинку Файнгольда було проведено обшук.

Теги:

Йосип Файнгольд, шахрайство

Залиште коментар