Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мільйон справ Укрдержреєстру

0 15

З початку нинішнього року до Державної реєстраційної служби надійшло більше мільйона заяв та запитів від фізичних та юридичних  осіб з приводу реєстрації  прав на нерухоме майно. З них задоволено понад 970 тис., що становить близько 97% від загальної кількості розглянутих (995 847).

«З початку року спостерігається позитивна динаміка у кількість розглянутих заяв та запитів. Так, ще у січні нинішнього року відсоток розглянутих заяв та запитів знаходився на рівні 75%, у лютому – 94%, в березні – 95%, у квітні – 98%», – зазначив голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

Варто відзначити, що щомісячна кількість заяв та запитів зросла у квітні в порівнянні з січнем майже в 4 рази, з 107 тис. до 417 тис.Ці дані наводить прес-служба Укрдержреєстру.

Теги:

Укрдержреєстр

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар