Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мільярдні обороти

0 20

Перший квартал поточного року в Україні здійснили операцій з нерухомим майном на загальну суму (у ринкових цінах) 7 млрд грн. Про це йдеться в офіційних матеріалах Державного комітету статистики.

Лише у березні вищевказаний показник становив 2,3 млрд грн.

Нагадаймо, з 1 січня поточного року в Україні запровадили нову систему реєстрації речових прав на нерухоме майно. За словами голови Державної реєстраційної служби Дмитра Ворони, внаслідок такого нововведення 80% угод будуть починатися і завершуватися у нотаріусів.

“Раніше нотаріус просто оформляв угоду, а зараз за ті ж гроші він повинен підтвердити право власності відчужувача і зареєструвати його на нового власника. Ще й відповідальність нотаріусів стала вищою, аж до кримінальної, адже вони тепер – повноцінні реєстратори по операціях, які оформляють. В результаті, замість того щоб витрачати час і ходити по різних інстанціях, тепер 80% угод будуть починатися і закінчуватися в нотаріусів. На все буде йти 3-4 години”, – сказав Дмитро Ворона.

Джерело:

УНН

Залиште коментар