Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Microsoft звинуватив українських чиновників у піратстві

0 14

Microsoft заявила, що українські держоргани в 2013 року не закуповували ліцензійне програмне забезпечення. Про це повідомив гендиректор компанії «Microsoft Україна» Дмитро Шимків.

Microsoft повідомляє, що не дивлячись на домовленості і закладені в бюджеті кошти

($ 11,3 млн., українські держоргани відмовилися ліцензувати ПЗ, яке ними використовується. За підрахунками компанії, збитки від використання піратського ПЗ склали $ 200 млн. при розрахунку за ринковими цінами.

Дмитро Шимків уточнив, що чиновники збиралися придбати операційну систему Windows для 68 тисяч комп’ютерів, що складає приблизно 7% від всіх пристроїв в державних установах, на яких встановлено нелегальне програмне забезпечення.

Шимків також додав, що, за його інформацією, в бюджеті на 2014 рік кошти на покупку держорганами легального ПЗ не передбачені.

Водночас у державній службі інтелектуальної власності днями повідомили, що використання неліцензійного ПЗ в органах влади в 2013 році скоротилося з 40 до 33 %. Виконуючий обов’язки начальника відділу авторського права і суміжних прав цього відомства Олексій Арданов припустив, що це може бути пов’язано з переходом багатьох структур на безкоштовні операційні системи та програмне забезпечення.

Залиште коментар