Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мережа реабілітаційних центрів буде створена на базі п’яти лікарень Дніпропетровщини

0 66

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав із робочою поїздкою Дніпропетровщину. Там він зустрівся із головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком і обговорив плани щодо розбудови в регіоні мережі реабілітаційних центрів на базі лікарень, що вже працюють.

«Ми вітаємо ініціативу зі створення в області центрів, де буде надаватися комплексна реабілітаційна допомога, в тому числі з адаптацією у повоєнному житті. Кількість людей, які зазнали травм внаслідок війни і потребують реабілітації, збільшується щодня. Тож обов’язок держави на всіх рівнях – докласти максимум зусиль, аби вони були забезпечені якісними, доступними і безоплатними медичними та реабілітаційними послугами. Щоб кожен, хто постраждав від війни, міг якнайшвидше відновитися та повернутися до звичного життя», – наголосив Віктор Ляшко.

До першого етапу проекту зі створення реабілітаційної мережі долучаться п’ять лікарень: у Дніпрі, Павлограді, Кам’янському та Новомосковському районі. У них будуть відкриті відділення або центри комплексної реабілітації для військовослужбовців, де допомогу зможуть одночасно отримувати 200 пацієнтів.

Міністерство охорони здоров’я України надасть проекту експертну підтримку, що дозволить зробити новостворену мережу більш ефективною.

Облаштування відділень здійснюватиметься коштом обласного та місцевих бюджетів, планується залучати також і кошти благодійників.

Крім того, в закладах області, яка однією з перших приймає поранених внаслідок російської агресії військових та цивільних, будуть розгорнуті додаткові ліжко-місця для пацієнтів і створене відділення на понад 100 місць для реабілітації дітей.

Під час зустрічі також обговорили інші спричинені війною виклики, які приймає медична галузь Дніпропетровщини.

Міністр подякував медичним працівникам області за невтомну і віддану роботу: «Весь час Дніпропетровська область впевнено тримає медичний фронт. Дякую всім медикам, які щодня рятують людські життя. Пишаюся кожною і кожним із вас!»

Міністерство охорони здоров’я України

Залиште коментар