Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мера-регіонала не випустили за кордон через борги

0 17

Мера Нікополя Руслана Токаря не випустили закордон в аеропорту “Бориспіль”. Про це пише газета Сегодня.

Так, за даними газети, мер разом із секретарем міськради збиралися летіти в Чорногорію з робочим візитом. Але Токар на літак так і не сів – не пройшов паспортний контроль і змушений був повернутися додому, у той час як його супутник благополучно відбув закордон.

У Нікопольській міськраді не поспішають роздавати коментарі з цього приводу. “Про цей інцидент нам нічого не відомо”, – повідомили в прес-службі мерії й додали, що навіть не знали про майбутню поїздку мера.

Також видання наводить слова редактора місцевого щотижневика “Бізнес-Нікополь” Віктора Артеменка, що причиною інциденту є борги. “У Нікополі про те, що наш мер весь у боргах, знають усі – депутати міської ради, журналісти, та й звичайні мешканці міста. На ньому висять багатомільйонні кредити його фірм. Нещодавно через борги заарештували квартиру Токаря в Дніпропетровську і його БМВ Х5”, – розповів він.

На початку липня 2011 року Токар став членом Партії регіонів.

Теги:

заборона виїзду за кордон

Залиште коментар