Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Меморандум з реформування кримінальної юстиції щодо неповнолітніх

0 15

Як повідомили в прес-службі ДПтСУ, Державною пенітенціарною службою України спільно з представниками проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» планується:

– розробка методики та програми профілактики вчинення повторних злочинів серед неповнолітніх, які знаходяться на обліку у кримінально-виконавчій інспекції ДПтС України;

– розробка Порядку проведення оцінки ризиків скоєння повторних злочинів неповнолітніми, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України (за результатами проекту в м. Мелітополі).

– започаткування експериментальної діяльності щодо реалізації програм реабілітації неповнолітніх, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України  (м. Чернівці).

– реалізація реабілітаційних програм для неповнолітніх, які знаходяться на обліку у кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України;

Реалізація заходів запланована протягом 2012 – 2013 років.    

Крім того планується продовжити роботу по реалізації пілотних проектів у м. Мелітополі та Івано-Франківську спрямованих на створення ефективних моделей профілактики правопорушень, розробки програм реабілітації неповнолітніх, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції.

Теги:

ювенальна юстиція

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар