Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мельника уже шукає Інтерпол

0 22

Колишнього ректора Національного університету Державної податкової служби Петра Мельника оголошено в міжнародний розшук. Про це повідомили в управлінні зв’язків із громадськістю МВС України.

“На виконання запиту Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України та на підставі рішення Печерського районного суду столиці щодо дозволу на затримання Петра Мельника, робочий апарат Укрбюро Інтерполу оголосив підозрюваного в міжнародний розшук”, – йдеться в повідомленні.

Мельника розшукують на території 190 країн – членів Інтерполу.

Нагадаємо, 12 серпня Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання слідчого про зміну запобіжного заходу стосовно Мельника з домашнього арешту на затримання. 13 серпня Міністерство внутрішніх справ оголосило ректора у міждержавний розшук.

Як відомо, 9 серпня правоохоронці повідомили, що Мельник втік з-пiд домашнього арешту, позбувшись електронного браслета. Правоохоронці оголосили його в розшук. У прокуратурі вже заявили, що перевірять, чи не причетна міліція до втечі Мельника. У міліції припускають, що Мельник може втекти до Росії або Білорусі.

1 серпня суд обрав для Мельника запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а 7 серпня на нього одягли електронний браслет.

27 липня ректора Податкового університету Петра Мельника затримали за одержання 120 тис. грн хабара. Ректор вимагав і отримав вiд двох українцiв хабарi розмiром 40 тис. грн i 80 тис. грн за вступ їхніх родичів до свого вишу.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар