Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мельниченка шукають для арешту

0 20

Суддя Шевченківського райсуду Києва Андрій Трубніков задовольнив подання старшого слідчого СБУ Сергія Сизікова про обрання екс-майору Миколі Мельниченку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, пишуть ЗМІ.

Про це повідомили в Головному управлінні нагляду за дотриманням законів при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генпрокуратури.

Заступник начальника управління – начальник відділу главку Володимир Паровой зазначив, що Мельниченко перебуває в міжнародному розшуку, ухиляється від слідства, перешкоджає встановленню істини у справі.

“Місцеперебування Миколи залишалося невстановленим, і 23 вересня його оголосили в розшук. 14 жовтня – в міжнародний розшук. 20 жовтня його оголошено обвинуваченим за статтями 358-1 (підробка документів), 328-2 (розголошування держтаємниці) і 365-3 (перевищення влади або службових повноважень) КК України”, – заявив він.

За словами Парового, 18 серпня до екс-майора було застосовано “запобіжне обмеження” виїзду за межі країни. “Незважаючи на це, Мельниченко двічі намагався перетнути кордон – 7 вересня (через пункт пропуску Краковець їхав автомобілем до Польщі) і 21 вересня (через пункт Горностаївка поїздом Київ – Мінськ прямував до Білорусі). В обох випадках йому було відмовлено. Дані про перетин ним держкордону відсутні”, – йдеться матеріалах Держприкордонслужби, якими володіє «Сегодня».

У свою чергу, адвокат Мельниченка Павло Сичов заявив, що про постанову судді Трубнікова нічого не знає. “У справі нашого підзахисного безліч фальсифікацій, є і документи, оформлені заднім числом. На Мельниченка тиснуть з усіх сторін, і ми готуємо щодо цього відповідні матеріали”, – вважає інший адвокат Микола Неділько.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар