Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мельниченка не випустили за кордон на прохання правоохоронних органів

0 13

7 вересня 2011 року в пункті пропуску “Краковець” було відмовлено у перетинанні державного кордону з Республікою Польща громадянину України Мельниченко Миколі Івановичу. Причиною відмови стало відповідне доручення іншого правоохоронного органу про заборону виїзду його за межі України”, – уточнили прикордонники.

“За фактом виконання зазначеного доручення прикордонники Мостиського загону поінформували громадянина Мельниченка і винесли відповідне правове рішення”, – зазначили у відомстві.

“Процедура оформлення проходила в коректній формі, претензій до прикордонного наряду Мельниченко не висловлював. Після вручення письмового рішення пан Мельниченко і супроводжуючі його особи залишили пункт пропуску”, – наголошується в повідомленні.

Також Держприкордонслужба підкреслює, що відомство діяло тільки в рамках своєї компетенції та наданих чинним законодавством повноважень і стверджує, що “інша інтерпретація цих подій є недостовірною”.

Нагадаємо, що екс-майора Держохорони Миколу Мельниченка у середу, 7 вересня, прикордонники не випустили з України. Мельниченко їхав на економічний форум в Польщу, де збирався виступити з доповіддю про стан корупції в Україні.

23 червня Печерський районний суд Києва порушив кримінальну справу проти колишнього майора Мельниченка, що був ініціатором “касетного скандалу”, а раніше понад два роки незаконно записував розмови в президентському кабінеті Леоніда Кучми. Справу відновили за позовом Кучми.

Теги:

Мельниченко Микола, Держприкордонслужба

Джерело:

newsru.

Залиште коментар