Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Медведько зняв з Цушка статус обвинувачуваного

0 18

Генеральний прокурор України Олександр Медведько заявляє, що з екс-міністра внутрішніх справ Василя Цушка знято статус обвинувачуваного у справі про захоплення Генпрокуратури у травні минулого року. Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів, на брифінгу у середу, передає «Українська правда».

Він пояснив, що постанова про порушення кримінальної справи була передана Цушку та його адвокату в Росії, проте пізніше Цушко поїхав з території Росії і Медведько ухвалив рішення скасувати цю постанову.

«Ми домовилися з Цушком про зустріч, але в той день, коли приїхав слідчий, він поїхав. Разом з тим постанова про притягнення його в якості обвинувачуваного була передана і підписана ним і його адвокатом», – сказав Медведько.

«Тому я все таки прийняв рішення про скасування цієї постанови, оскільки у певній мірі була порушена процедура, передбачена Карно-процесуальним кодексом», – додав він.

Водночас Медведько не уточнив, де саме зараз перебуває Цушко.

Нагадаємо, адвокати Цушка стверджують, що останній не підписував проект постанови про висунення йому звинувачень.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар